Tak jsem se jednou podíval na statistiky

28. 12. 2007 | † 14. 12. 2008 | kód autora: isN
Nemám to ve zvyku, ale nějak mě chytla zvědavost a rozhlédl jsem se po včerejších statistikách návštěvnosti. Myslím, že neuškodí se podělit o pár postřehů. Ne, že by to bylo nějak dobré, nebo dokonce zajímavé, ale proč ne? :)

Toplist, první graf a tabulka - návštěvy za den
Je jich 34, což znamená, že jsem se dostal na solidní hodnoty podobné těm, které jsem mohl vidět před odchodem...Ale to je úplně šumafuk, kolik lidí tu četlo moje žvásty...
Nejvíc lidí chodí mezi sedmou a devátou večerní - jaké překvapení :D...Občas sem nějaký blázen zabloudí okolo poledního, ostatní hodiny je celkem mrtvo...

Návštěvy za měsíc
Mají takovou všelijak kolísající tendenci...Asi když napíšu článek, přijdou ti, co mě mají v RSS a tak...V prosinci sem chodilo 18-34 lidí denně...

Návštěvy podle domén
Převažují...Kupodivu Češi :D

Vstupní stránky
Nejvíce lidí, a to děsně přesně 11, se sem dostalo přes hlavní stránku, další je z jistého důvodu (o tom důvodu později) článek Bentime s devaterem vstupujících a poté aktuální Heč! - pět lidí. Pokud chci porazit nejnavštěvovanější seriózní weblog, nyní ego - totiž veleslavného RH, mám co dělat :D.

Návštěvy podle domén
Nejčastěji se navštěvuji já sám se sousedy. Naše IP je tu 6x. Tipuju to 5x já a 1x jeden ze sousedů. Pak tu byl třikrát nějaký dobrodinec s internetem od UPC...Ostatních je moc, nemám náladu je tu vypisovat :).

Ze kterých stránek přišli návštěvníci?
A v tom je hlavní paradox...Návštěvníci hledali na Seznamu, Googlu anebo na Centru hodinky Bentime a našli soukromou vzpomínačku nazvanou Bentime, která má s hodinkami Bentime společného jen pramálo.

Operační systémy
Windows XP vládnou světu. Tady zavládly devětadvacetkrát. Dvakrát se sem podíval starší Windows 2000 a dom1n1ckovo smetiště mělo tu čest přivítat tři naleštěné Visty.

Prohlížeče
Vivat Firefox! U mě vyhrál patnácti přesnými zásahy. Desetkrát se trefil IE 7, osmkrát IE 6. Jednou jsme přivítali Operu (zřejmě tu Národní).

Rozlišení monitorů
Nic zvláštního, hodně 1024x768, nějaké 1280x1024 1280x800, pak nějaké další něco x něco a jako třešnička na dortu tak trošku větší širokoúhlé 1680x1050.

Přejděme ke statistikám z píše.cz
Nejčtenější články za rok
Nejčtenější články za měsíc vynecháme...Ono to vyjde skoro nastejno.
Bentime zdaleka vede...To bude těma vyhledávačema...No, detail...77x navštíven....Dělené druhé místo? Plastové zamyšlení a Opakování, matka moudrosti - shodně po 45 přečteních. Třetí místo - 32 - tak trošku reportáž Náš tým neohrožených žen...O přečtení méně má óda na kytaru Díky za každé nové Céčko, následuje úvodník Nový začátek a Ahoj, občani. Tady skončíme, žebříček je to dlouhý. Tenhle žebříček samozřejmě nemůže zahrnovat články o pár řádcích, které se čtou přímo z hlavní strany.

Návštěvy po dnech
Tady se hodně lišíme od Toplistu v hodnotách - pohybujeme se mezi 11 a 29. Kolísání zůstává.

Návštěvy po týdnech
Stoupavá tendence...Nejsou zde bohužel čísla, ale jde to nahoru...Už to taky víc nahoru nepoleze...

Návštěvy po měsících
306 v listopadu, 473 v prosinci. Nějaké otázky?

Dny v týdnu
Největší chuť na mě máte na přelomu týdne - neděle a pondělí. 126 a 116. Statistika je ale velmi vyrovnaná, minimum je sobota - 96 - a to proto, že dnes je pátek a sobota ještě není započítána, narozdíl od všedních dnů.

Počet stran na IP po měsících
V listopadu to byla hrozivá 1 návštěva na IP na den, respektive 12 zobrazení (když někdo zobrazí jednu stránku 10x, započítá se jako 10 zobrazených stran, ale jen jednou na 20 min je to navštívená stránka), už se to ale lepší na malinko lepší poměr 1,4 navštívených respektive 9,3 zobrazených stran na IP na den.

Počet stran na IP v měsíci
Vesměs stabilně okolo 2-6 stran na IP na den, což mi malinko nekoresponduje s průměrem 1,4 na IP na den, ale kdoví, jaké výpočty zde fungují...Nějakým způsobem zázračný byl 13. prosinec...Nemyslíte?

Graf

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.